İstanbul Ticaret Borsası

                       

 • HABERLER
 • KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
Başvuru Yapan: Gerçek Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.

Başvuru Yapan: Tüzel Kişi

4982 Sayılı Bilgi Edinme Hakkı Kanunu gereğince istediğim bilgi veya belgeler aşağıda belirtilmiştir. Gereğini arz ederim.


T.C. Kimlik No (*)

:     


Ad Soyad (*)

:     


E-Posta (*)

:     


Telefon (*)

:     


Faks (*)

:     


Geri Dönüş Tercihiniz

:    


Adres (*)

:     İstenilen Bilgi / Belge (*)

:     


(*) Zorunlu alanların doldurulması gerekmektedir.  KURBAN BAYRAMIMIZ MÜBAREK OLSUN
  (19.07.2021 . 15:55:54) (Okuma: 105)

  Kurban Bayramı vesilesiyle bir açıklama yapan İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Ali Kopuz“Rabbimize yakınlaşmanın ve uğruna sevdiklerini bile feda edebilmenin en güzel simgesi olan Mübarek Kurban Bayramına bir kez daha kavuşmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz” dedi. 

  Mübarek Kurban Bayramının, diğer kutsal günler gibi Müslümanlar arasında birlik ve beraberliğin tesisi, dargınlıkların son bulmasına vesile olması kadar, Allah’a yakınlaşmanın yollarından biri olduğunu da ifade eden Başkan Ali Kopuz“Aziz Türk milleti, zor günlerde birlik olabilmesi sayesinde güçlü şekilde ayakta kalarak bu günlere gelmiştir. Milletimizin varlığını sürdürmesinde kutsal değerlerimizin, kutsal bayramlarımızın katkısı çok büyüktür.Bir yılı aşkın bir süredir küresel bir salgınla mücadele ediyoruz. Allah’ın izniyle bu korkunç salgının son günlerini yaşıyoruz ve inşallah önümüzdeki dönemde normalleşme başlayacak. Bu süreci en az zararla atlatan ülkelerden biriysek, milli değerlerimize olan bağlılığımızın payı büyüktür” dedi.

  2021 yılında Suudi Arabistan hükümetinin, salgın dolayısıyla yurt dışından hacı adayı kabul etmediğini hatırlatan Başkan Ali Kopuz“Bu nedenle bu yıl buruk bir Kurban yaşıyoruz.İnşallah önümüzdeki yıldan itibaren hac ibadetimizi yapmaya devam edebileceğiz. Kutsal bayramlarımızı huzur içinde geçirebilmemiz için, gerek asayişi sağlayan, gerek terörle mücadele için sınır ötesinde bulunan tüm güvenlik güçlerimize şükranlarımı sunuyorum. Kurban Bayramı vesilesiyle, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.

  Bu duygularla, kulu Hak’ka yakınlaştıran Kurban Bayramını yürekten tebrik ediyor; milletimiz ve İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

   

   

Etkinlik Takvimi

Galeri

İstek, öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi belirtiniz.
 
       
Dijital Tarım Pazarı'na (DİTAP) nasıl üye olunur?

Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli’nin DİTAP Projesi Hakkındaki Sunumu